Відкриття авторизованного Центру тестування РТЕ у Тернополі.

У рамках підписаного договору про співпрацю між Тернопільським національним економічним університетом і британською освітньою компанією Pearson 15 травня 2018 року відбулося урочисте .

Шон Патрік Харті, засновник і президент Dinternal Education, а також ILAC – International Language Assessment Centre – офіційного представника Pearson Test of English, урочисто вручив табличку Центру тестування РТЕ у Тернополі академічній спільноті Тернопільського національного економічного університету, на базі якого діятиме Центр.

Почесних гостей привітав проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) доктор економічних наук, професор Григорій Леонардович Монастирський.

Також до участі в урочистій зустрічі долучилися заступник директора Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Питель Святослав Васильович, заступник директора Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Квасовський Олександр Романович, директор Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ Лужецька Ольга Богданівна, викладач кафедри іноземних мов ТНЕУ Горенко Ірина Володимирівна.