Навчально-науковий інститут “Тернопільська бізнес-школа”

Тернопільська бізнес-школа – сучасна європейська бізнес-школа у складі Західноукраїнського національного університету. Це міжнародна платформа, що має на меті об’єднати освіту, бізнес та владу у розвитку екосистеми малого та середнього підприємництва в Україні. Сьогодні в рамках діяльності бізнес-школи реалізовується Україно-Естонська магістерська програма для молоді, а в рамках Центру підприємництва Тернопільської бізнес-школи неакадемічні короткострокові навчальні програми для підприємців та фахівців, коротко- та середньострокові курси для молоді та підлітків.

Тернопільська бізнес-школа заснована в 2014 році в партнерстві Тернопільського національного економічного університету з Естонською бізнес-школою. Естонська бізнес-школа – це одна з провідних європейських бізнес-шкіл, що входить до світових рейтингів бізнес-шкіл та рейтингів приватних університетів.

Завдяки цьому партнерству Тернопільська бізнес-школа реалізовує спільну Україно-Естонську магістерську програму Менеджмент бізнес-інновацій.

 Детальніше…