Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов

Лужецька Ольга Богданівна
Посада: директор Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІНОТ

Контакти:
Телефон: (0352) 47-50-50
Внутрішній телефон: 13-148
Кабінет: 3107
E-mail: centrinozmov@wunu.edu.ua

 

 

Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов (надалі – ННЦВІМ), заснований у 2004 році, є структурним підрозділом Навчально-наукового інституту новітніх освітніх технологій (надалі – ННІОТ) Західноукраїнського національного університету і призначений надавати освітні послуги громадянам України та іноземцям, впроваджуючи інтенсивне навчання мов як засобу спілкування з іншомовною культурою.

В основі процесу вивчення іноземної мови у рамках Центру лежить спілкування іноземною мовою (в усній та письмовій формах), яке є одночасно метою навчання, основним засобом та умовою його досягнення.

Напрями підготовки.
ННЦВІМ ЗУНУ здійснює підготовку з інтенсивного навчання іноземних мов (англійська, німецька, французька та польська мови) школярів, студентів, професорсько-викладацького складу закладів вищої освіти, військовослужбовців, держслужбовців та ін.

Відповідно до Вашого реального рівня Вам пропонується:
1. інтенсивні комунікативні курси з вивчення англійської, німецької, французької та польської мов;
2. інтенсивні курси для підготовки до складання іспитів на міжнародний сертифікат Cambridge English, onSET, TestSET;
3. курси для підготовки до складання вступних іспитів з іноземної мови у магістратуру;
4. канікулярні комунікативні тренінги з носіями мов + відпочинок у волонтерських таборах;
5. індивідуально розроблені курси ділової іноземної мови (англійської, німецької, французької та польської);
6. інтенсивні комунікативні курси з вивчення української мови як іноземної для іноземних громадян.

Організація навчання у Центрі іноземних мов проводиться за попереднім тестуванням майбутніх слухачів та формуванням однорівневих груп за шкалою Ради Європи. 

Підготовка слухачів здійснюється за різносторонніми комунікативними програмами поглибленого вивчення іноземних мов та із залученням провідних фахівців міжнародних освітніх установ.

Колектив ННЦВІМ ЗУНУ має великий досвід інтенсивного навчання іноземних мов за авторськими методиками з ефективним використанням сучасних мультимедійних засобів. Ці методи базуються на концепції та принципах інтенсивного навчання із застосуванням індивідуального підходу та тестового контролю.

Після завершення навчання слухачі ННЦВІМ ЗУНУ отримають відповідні сертифікати про рівень володіння іноземною мовою відповідно до Європейських рекомендацій з мовної освіти:  
– початковий рівень (А1, А2);
– середній рівень (В1, В2);
– просунутий/професійний (С1/ С2).

Співпраця з українськими та зарубіжними інституціями та організаціями.
З травня 2016 року Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов співпрацює з освітнім центром «Grade» (м. Київ) у сфері підготовки і реєстрації кандидатів для складання іспитів з англійської мови на міжнародний сертифікат Cambridge English: FCE (First Certificate in English) або PET (Preliminary English Test).

З серпня 2016 року Західноукраїнський національний університет щороку отримує офіційне право підготовки кандидатів для складання іспитів з англійської мови на міжнародний сертифікат Cambridge English, надане Мережевим центром оцінювання знань при Кембриджському університеті (Великобританія), а також відповідні логотипи.

У вересні 2018 року Університет офіційно внесли у реєстр підготовчих центрів з вивчення англійської мови Cambridge Assessment English (Великобританія).

У лютому 2019 року підписано ліцензійну Угоду між Cambridge University Press (Великобританія) та Західноукраїнським національним університетом, у рамках якої Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов ННІНОТ ЗУНУ отримав статус освітнього партнера Cambridge University Press.

З липня 2017 року на базі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов Західноукраїнського національного університету діє навчальний Проєкт «Інтенсивні курси з вивчення англійської мови та комп’ютерних інформаційних технологій (англійською мовою)» для учасників бойових дій – мешканців міста Тернополя та Тернопільщини.

Проєкт реалізується Західноукраїнським національним університетом за підтримки Міністерства у справах ветеранів України та у співпраці з Департаментом соціального захисту населення Тернопільської ОДА й відповідними місцевими Управліннями соціального забезпечення населення Тернопільщини.

Ця довгострокова освітня акція функціонує з метою реадаптації до цивільного життя колишніх та діючих військових.

02 травня 2018 року Університет уклав Угоду про співпрацю з громадською організацією «Асоціація українських германістів» (АУГ), створеною при факультеті іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка. Відповідно до Угоди на базі Центру з вивчення іноземних мов створено місцевий осередок АУГ.

З травня 2018 року працівники та викладачі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов стали повноправними членами Української спілки германістів вищої школи (УСГВШ) на базі Київського національного лінгвістичного університету.

Детальніше…